Bruno “çudit” me deklaratën: Mund të shkoj edhe 10 raunde në s*ks

Bota e Yjeve

Bruno “çudit” me deklaratën: Mund të shkoj edhe 10 raunde në s*ks

Më: 8 dhjetor 2022 Në ora: 06:35
Bruno

Bruno Shemsho ish konkurrent i Përputhen, i ftuar në “Expuls” foli edhe për jetën private dhe marrëdhëniet intime.

Bruno nuk kurseu thumbat për meshkujt që flasin lart e poshtë për performancë të mirë seksuale. “Mua më shijon seksi në çdo vakt.

Kur të vi e kur të me vi. Marrëdhëniet në një natë nuk i numëroj dhe nuk jam nga ata tipa që krenohem se shkoj 7-8 raunde. Mund të shkoj edhe në 10 por edhe të lëshon shpirti në fushë”, u shpreh ai.

Image
Bruno

Gjithashtu atij  iu kërkua të komentonte disa prej personazheve që dolën nga program ku dhe ai u bë i njohur. Kur i erdha rradha Tea Trifonit, Bruno ç’nuk tha për ish-konkurrenten duke u shprehur se ajo është shumë e zgjuar, por e cilësoi si “dhelpër dinake”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat