Me një look të çuditshëm, Rita Ora shfaq trupin e saj të tonifikuar

Bota e Yjeve

Me një look të çuditshëm, Rita Ora shfaq trupin e saj të tonifikuar

Më: 9 dhjetor 2022 Në ora: 08:38
Rita Ora

Rita Ora njihet për figurën e saj të pabesueshme.

Dhe të enjten, këngëtarja 32-vjeçare e tregoi këtë teksa ndau një sërë fotosh me fansat në Instagram. Krijuesja e hiteve, e cila është e njohur për këngët, duke përfshirë Anywhere dhe Your Song, ndau një foto të saj duke treguar barkun e saj me dërrasë larëse dhe një nuancë nën gjilpërë në një bluzë, ndërsa përgatitej për një ngjarje.

Rita kishte veshur një bluzë të zezë të prerë me një palë pantallona sportive gri dhe i ka tërhequr djersitjet e saj në imazhin e egër. Ajo kishte flokët e saj bjonde mjaltë jashtë dhe mbi supet e saj dhe mbante grim duke përfshirë një sy rozë, vetulla të vogla dhe bizhuteri rreth zonës së syve.Ajo ndau edhe një grim nga afër me fansat. Në një imazh tjetër, ajo mund të shihet duke pozuar për një selfie në pasqyrë dhe duke ndezur barkun e saj me një top dhe dollakë gjatë stërvitjes.

Image
Rita Ora

Në një imazh tjetër, ajo pozon për një selfie të këndshme, ndërsa po shkon pa sytjena me një bluzë blu dhe gjithashtu pozon e veshur me proteza të fytyrës në British Fashion Awards. Në një imazh, ajo buzëqesh ndërsa i nënshtrohet krioterapisë me të gjithë trupin.

‘Randomzzzz’, ishte mbishkrimi i postimit të saj. Rita mahniti me një fustan të kuq të tejdukshëm teksa mori pjesë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve të modës britanike në Royal Albert Hall të Londrës të hënën.

Image
Rita Ora

Këngëtarja, 32 vjeçe, guxoi të zhveshte teksa fshinte të brendshmet e saj nën një fustan të kuq të tejdukshëm, ndërsa pozonte një stuhi në tapetin e kuq. E pakënaqur me kthimin e kokave në veshjen e saj të ndezur, Rita mahniti teksa lëkundi edhe grim të çuditshëm me efekt rrjetë rreth syve të saj, për të cilin më vonë tha se ishte “i frymëzuar nga sirenat”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat