Joy Corrigan elegante me fustan të bardhë në Craig’s në West Hollywood

Bota e Yjeve

Joy Corrigan elegante me fustan të bardhë në Craig’s në West Hollywood

Nga: M.H. Më: 22 janar 2023 Në ora: 16:39
Joy Corrigan

Joy Corrigan e ktheu trotuarin në pistën e saj personale ndërsa mbërriti në Craig's në Los Angeles të shtunën.

Joy Corrigan, e cila mbushi 28 vjeç të hënën, ecte në rrugë me një mini fustan të bardhë eterik që mezi i kulloste kofshët dhe e kombinoi atë me një pallto të bardhë gjithëpërfshirëse që pluskonte pas saj.

Ajo e kombinoi look-un e dobët të princeshës me një palë taka rozë dhe argjendi me rripa dhe një çantë vezulluese Chanel, shkruan Daily mail, përcjell “Bota sot”.

Image
Joy Corrigan

Modelja mbante flokët e saj bjonde drejt e poshtë shpinës dhe fijet e përparme i kishte të vendosura pas veshëve.

Image
Joy Corrigan

Për grim, ajo mbajti temën e princeshës dhe u përpoq për faqet rozë, rimel rozë dhe buzë të kuqe me shkëlqim.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat