Nuk lë vend për imagjinatë, bukuroshja i shfaq të gjitha me të brendshme “seksi”

Bota e Yjeve

Nuk lë vend për imagjinatë, bukuroshja i shfaq të gjitha me të brendshme “seksi”

Nga: Bota sot Më: 24 janar 2023 Në ora: 15:41
Ylli i Love Island, Kady McDermott

Ylli i Love Island, Kady McDermott, ka pozuar me të brendshme seksi dhe “të egra” në setin e fundit fotografik.

Bukuroshja ka shfaqur trupin e saj të mrekullueshëm, gjersa nuk i linte hapësirë aspak imagjinatës, kjo për shkak se të brendshmet me të cilat ka vendosur të pozojë janë të tejdukshme dhe i shihen pjesët intime në trup.

27 vjeçarja fillimisht ka pozuar me një palë të brendshme ngjyrë rozë, në një pozicion të ulur, duke shikuar në mënyrë provokuese kamerën.

Në fotografinë tjetër ajo shfaqet më ëmbël, me të brendshmet ngjyrë të zezë dhe në prapaskenë shihet sesi e rregullojnë grimuesit.

Ajo ka pozuar edhe me të brendshme ngjyrë tirkiz, me një qëndrim stoik sikur dëshiron t’iu thotë fansave se nuk ka konkurrencë.

Për më shumë, shikoni fotografitë:

Image
Ylli i Love Island, Kady McDermott
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat