Me tanga ngjyrë limoni e dantella, yjet “çmendin” fansat në fotot e fundit

Bota e Yjeve

Me tanga ngjyrë limoni e dantella, yjet “çmendin” fansat në fotot e fundit

Nga: Bota sot Më: 31 janar 2023 Në ora: 16:16
Megan Barton Hanson dhe Hannah Elizabeth

Yjet e “Love Island”, Megan Barton Hanson dhe Hannah Elizabeth, kanë shfaqur trupat e mrekullueshëm, të zhveshur në të brendshme me tanga ngjyrë limoni me dantella për fotografitë më të fundit të OnlyFans.

Bukuroshet dukeshin pabesueshëm bukur në imazhet që i tregonin ato përballë njëra- tjetrës, gjersa në të brendshme kishin edhe rripat që vetëm ua shtonin bukurinë të brendshmeve të tyre.

Të dyja kanë realizuar një selfie para pasqyrës në një dhomë gjumi, teksa kanë pozuar me taka identike dhe duke treguar tatuazhet e tyre të shumta.

Vajzat janë bërë shoqe të forta pavarësisht se janë shfaqur në seriale të ndryshme të Love Island. Megan, 28, luajti në shfaqje në 2018 dhe Hannah në 2015.

Nuk është hera e parë që zonjat magjepsëse shpërndajnë ngacmime nga përmbajtja e tyre OnlyFans.

Image
Megan Barton Hanson dhe Hannah Elizabeth
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat