58-vjeçarja s’i lë vend imagjinatës, pozon thuajse krejtësisht e zhveshur

Bota e Yjeve

58-vjeçarja s’i lë vend imagjinatës, pozon thuajse krejtësisht e zhveshur

Nga: Bota sot Më: 1 shkurt 2023 Në ora: 22:14
Dorinda Medley

Ajo është mësuar t’i kthejë të gjithë sytë drejt saj në televizion, por Dorinda Medley tërhoqi vërtet vëmendjen me postimin e saj të fundit në Instagram të mërkurën.

Ylli 58-vjeçar, i la shumë pak vend imagjinatës, në një foto ku shfaqej thuajse krejtësisht e zhveshur, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

“Vetëm një tjetër e mërkurë magjike!”, shkroi ajo sipër imazhit që nxiti komentet e shumë fansave të saj.

Image
Dorinda Medley dhe Ramona

Ajo u shfaq praktikisht e zhveshur teksa pozonte me të brendshme, me vetëm një veshje me shkëlqim përpara që ia pjesët e saj intime.

Postimi i saj argëtues vjen pasi u konfirmua se bisedimet për “The Real Houseëives Of New York: Legacy” kanë ngecur./Botasot

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat