Pas puthjes që ngrohu zemrat e të gjithëve, për Luizin dhe Kiarën ndryshon situata edhe në Instagram

Bota e Yjeve

Pas puthjes që ngrohu zemrat e të gjithëve, për Luizin dhe Kiarën ndryshon situata edhe në Instagram

Më: 2 shkurt 2023 Në ora: 07:56
Kiara dhe Luizi

Mbrëmjen e djeshme Luizi dhe Kiara kanë shkëmbyer puthjen e parë në buzë në një dasmë të sajuar në kontekstin e lojës. Ashtu sikurse pritej, ky moment ishte ndër më të ndjekurit dhe ndër më të shumëpriturit.

Mbrëmjen e djeshme Luizi dhe Kiara kanë shkëmbyer puthjen e parë në buzë në një dasmë të sajuar në kontekstin e lojës. Ashtu sikurse pritej, ky moment ishte ndër më të ndjekurit dhe ndër më të shumëpriturit.

Pas kësaj situata ndryshoi edhe në Instagramin e dyshes.

Nëse deri dje Kiara dhe Luizi nuk ndiqeshin, menjëherë pas puthjes njerzit e besuar që menaxhojnë llogaritë e tyre kanë shtuar njëri-tjetrin në këtë rrjet social.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat