Amanda Holden zhvishet me të brendshme të zeza të tejdukshme – shfaq të pasmet

Bota e Yjeve

Amanda Holden zhvishet me të brendshme të zeza të tejdukshme – shfaq të pasmet

Nga: BOTA SOT Më: 8 shkurt 2023 Në ora: 07:51
Amanda Holden

Amanda Holden e bëri internetin në furi me fotosesionin e saj të fundit, ku rrëshqiti në një komplet të të brendshmeve të zeza dhe shfaqi bukurinë e saj që sfidonte moshën në foto.

Amanda Holden, 51 vjeçe, ka mahnitur miqtë dhe fansat e saj duke u shfaqur të gjitha me të brendshme të zeza seksi teksa ka treguar linjat e saj, shkruan Daily star, përcjell “Bota sot”.

Gjykatësja e Britanisë së Madhe hyri në Instagramin e saj për të treguar figurën e saj përrallore me të brendshmet e zeza të tejdukshme, të gjitha në një.

Image
Amanda Holden

Amanda pozoi mbi banjën e banjës së saj në shtëpi, me një foto tjetër duke e parë të shtrirë në krah teksa po shkonte për në dhomën e gjumit, ndërsa promovonte të brendshmet e JD Williams për Ditën e Shën Valentinit.

Mamaja e dy fëmijëve i la flokët e saj bjonde të rrjedhin poshtë kurrizit të saj, ndërsa ajo e zbukuronte ansamblin e saj me grim për fotosesionin.

Image
Amanda Holden

Ajo dukej po aq magjepsëse si kurrë më pare.

Image
Amanda Holden
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat