Bukuroshja “trazon” rrjetin me bikini, mezi i mbulon pjesët intime

Bota e Yjeve

Bukuroshja “trazon” rrjetin me bikini, mezi i mbulon pjesët intime

Nga: Bota sot Më: 10 mars 2023 Në ora: 08:55
Bukuroshja Amber Turner

Bukuroshja Amber Turner, ka treguar trupin e saj të bukur me bikini blu.

Gjersa, vendi i saj Britania, po përballet me mot të ndryshueshëm, bukuroshja është “arratisur” në Tailandë ku po shijon diellin dhe rrezet e tij.

Ylli i Towie, ka ndarë me fansa disa fotografi ku shihet me bikini të kaltër dhe një shall po të njëjtën ngjyrë në pjesën e poshtme.

Image
Bukuroshja Amber Turner

29 vjeçarja kishte vendosur grim të lehtë shkëlqyes, ndërsa aksesorët nuk munguan. Ajo kishte vendosur një zinxhir me guaca në qafë, po ngjyrë të kaltër, ndërsa nuk mungojnë as unazat dhe zinxhirët e dorës.

Zinxhiri në belin e saj të hollë ia ka shtuar bukurinë, gjersa ka bërë foto selfie në pasqyrë.

Image
Bukuroshja Amber Turner
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat