Ylli gati të zhvishet – publikon foto në të brendshme

Bota e Yjeve

Ylli gati të zhvishet – publikon foto në të brendshme

Nga: BOTA SOT Më: 12 mars 2023 Në ora: 19:49
Sarah Jayne Dunn

Sarah Jayne Dunn dërgoi pulsime të shpejta pasi rrëshqiti në një të brendshme të egër të vendosur nga Ann Summers.

Ish-aktorja e Hollyoaks, 41 vjeçe, ndau një postim në Instagram me 240,000 ndjekësit e saj, teksa shfaqi figurën e saj mahnitëse në ansamblin me lule, Daily star, përcjell “Bota sot”.

Ylli i OnlyFans krijoi besim te sutjena shumëngjyrëshe, tufat me bel të lartë dhe seti me llastik, të cilat i bashkoi me një palë çorape.

Image
Sarah Jayne Dunn

Teksa modelonte numrin mezi, ish-ylli i sapunit shfaqi barkun e saj të gdhendur dhe mesin e tonifikuar përpara se të kthehej, duke u dhënë fansave një pamje të pasme të saj si pjeshkë.

Sara hoqi dorë nga të gjitha aksesorët, megjithatë e rriti nxehtësinë duke rrëshqitur mbi një palë taka të kuqe të theksuara.

Image
Sarah Jayne Dunn

Ylli, i cili luajti Mandy Richardson në sapunin e Channel 4 për 25 vjet, dukej ultra glam me fustanet e saj bionde të stiluara në kaçurrela të gjalla.

Mamaja e një fëmije e përfundoi pamjen e saj duke aplikuar shkëlqyes buzësh rozë përpara se të pozonte një stuhi për fotosesionin e zhurmshëm.

Image
Sarah Jayne Dunn
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat