Arta Nitaj vë në pah të pasmet atraktive gjatë ushtrimeve në palestër

Bota e Yjeve

Arta Nitaj vë në pah të pasmet atraktive gjatë ushtrimeve në palestër

Më: 14 mars 2023 Në ora: 07:42
Arta Nitaj

Bukuroshja Arta Nitaj është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme, ku në të shumtat raste nuk mungojnë paraqitjet provokuese.

Një gjë të tillë, Nitaj e ka bërë së fundmi përmes disa videove të publikuar në InstaStory, ku shihet teksa kryen ushtrimet e shpinës dhe krahëve.

Image
Arta Nitaj

E teksa e bën këtë, ajo kujdeset që të vë në pah të pasmet e saj të tonifikuara, të cilat i ka ekspozuar jo rrallë herë në paraqitjet e saj në rrjetet sociale.

Aktualisht, Arta është e angazhuar si aktore në hit-serialin “Sha je be tu folën”.

Image
Arta Nitaj

Nitaj njihet si fanatike e palestrës, e cila e ka ndihmuar atë që prej shumë vitesh të ketë një trup të loakmueshëm nga thuajse çdo femër. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat