Nuk lë vend për imagjinatë, bukuroshja shfaq edhe “pjesët intime” në Dubai

Bota e Yjeve

Nuk lë vend për imagjinatë, bukuroshja shfaq edhe “pjesët intime” në Dubai

Nga: Bota sot Më: 20 mars 2023 Në ora: 20:01
Yazmin Oukhellou

Bukuroshja Yazmin Oukhellou ka “çmendur” fansat me trupin e saj perfekt.

Ish- Ylli e cila është kthyer për të jetuar në Emiratet e Bashkuara Arabe për të punuar si agjente imobiliara, ka treguar se di ta shijojë diellin atje.

Zeshkanja ka ndarë fotografi për fansat e saj, ku shihet që bën banja dielli në pushimin e drekës.

Image
Yazmin Oukhellou

Ajo shihet e rrezitur “çokolladë”, ndërsa bikinit mezi ia mbulojnë pjesët intime lart dhe poshtë.

Kujtojmë, se Yazimin u largua nga reality show ITVBe vitin e kaluar dhe nga Britania e Madhe në favor të një karriere si agjente imobiliare në Dubai.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat