Modelja nxjerr gjoksin shpërthyes “në fushë”, zbërthen edhe pantallonat

Bota e Yjeve

Modelja nxjerr gjoksin shpërthyes “në fushë”, zbërthen edhe pantallonat

Nga: Bota sot Më: 21 mars 2023 Në ora: 11:04
Katie Price

Ajo kaloi një muaj duke shijuar një pushim të nxehtë në Lindjen e Largët.

Dhe në fillim të muajit mars, Katie Price, 44 vjeçare, shfaqi gjoksin e saj më të madh ndonjëherë dhe trupin e ngjyrosur në bikini dhe pantallona të nxehta, në një vendstrehim elefantësh në Tajlandë, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Ylli i OnlyFans shfaqi fizikun e saj të bronztë në pjesën e sipërme me bikini dhe pantallonat e shkurtra të vogla xhins derisa endej nëpër qendrën e kafshëve.

Image
Katie Price

Modelja i la pantallonat e shkurtra të zbërthyera për të treguar se kishte veshur edhe poshtë bikinet e njëjta "Minnie Mouse", ngjyrë të zezë dhe të bardhë./Botasot

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat