“Do t’i shpërthejë gjoksi”, aktorja e njohur shfaqet më hot se kurrë

Bota e Yjeve

“Do t’i shpërthejë gjoksi”, aktorja e njohur shfaqet më hot se kurrë

Nga: Bota sot Më: 25 mars 2023 Në ora: 08:46
Helen Flanagan

Aktorja, Helen Flanagan është shfaqur “hot” e seksi në fotografitë e fundit.

Bukuroshja ka mahnitur fansat me një korset si tigër duke shfaqur gjoksin e bukur “pak para shpërthimit”.

Aktorja e cila ka pozuar e shtrirë në dysheme, shihet që pamjes së saj ia ka shoqëruar një gjerdan të trashë ngjyrë ari dhe një palë vathë të ngjashëm, duke i tërhequr flokët bionde nga fytyra në një ngritje elegante.

Image
Helen Flanagan

Që ta ketë pamjen më mahnitëse, aktorja kishte vendosur një gamë magjepëse grimi dhe në mbi shkrim shkroi 'Dije vlerën tënde dhe ji shumë e zënë duke punuar me veten.'

Vjen pas lajmit se Helen do të shfaqet në serinë e radhës të Celebs Go Dating, pesë muaj pas ndarjes së saj nga i fejuari i futbollistit Scott Sinclair.

Ish-ylli i Corrie u nda me Scott në tetor, pas 13 vitesh së bashku. Ata kanë tre fëmijë së bashku Matilda, shtatë, Delilah, katër dhe djalin Charlie.

Image
Helen Flanagan
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat