Melinda shfaqet nga Italia, dikush po i shkruan “non-stop”

Bota e Yjeve

Melinda shfaqet nga Italia, dikush po i shkruan “non-stop”

Më: 29 maj 2023 Në ora: 22:03
Melinda

Këngëtarja dhe reperja ka zgjedhur Italinë për ta punuar një video klip të ri muzikor

S’paku kështu duket nga disa foto që ajo ka postuar në rrjetet sociale.

Bukuroshja dhe këngëtarja di të jetë tepër seksi dhe joshëse në paraqitjet e saj dhe kështu ka bërë edhe këtë herë ku është shfaqur me një veshje të bardhë provokative ku tregon asetet e saj seksi.

Image
Melinda

“Pom shkrun non stop ti”, është përshkrimi që ajo ju ka bërë fotove, duke lënë kështu mundësinë se kemi të bëjmë me një varg të këngës së saj me të re. 

Image
Melinda
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat