Tuna ngacmon imagjinatën e ndjekësve me pozat e reja

Bota e Yjeve

Tuna ngacmon imagjinatën e ndjekësve me pozat e reja

Më: 30 maj 2023 Në ora: 09:04
Tuna

Këngëtarja e njohur shkupjane, Altuna Sejdiu – Tuna, është mjaft aktive në muzikë që pas rikthimit të saj.

Bashkëpunimi i saj më i fundit me ish-të dashurin, reperin Cozman, është pritur mirë nga publiku.

Si rrjedhojë, Tuna po vazhdon të jetë mjaft aktive me paraqitje të ndryshme nëpër koncerte dhe mbrëmje muzikore.

Image
Tuna

Së fundmi, këngëtarja e hitit “Dyshemeja” ndau me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram disa fotografi të reja nga paraqitja e saj më e fundit në një nga mbrëmjet muzikore.

E veshur me një kostum të kuq të ngushtë, Tuna theksoi mjaft mirë siluetën e saj të trupit.

Image
Tuna

Ndërkohë pjesa e hapur te dekolteja, vuri gjithashtu në pah gjoksin atraktiv të këngëtares shqiptare.

“Me mua në të kuqen”, shkroi ajo në mbishkrimin e këtyre fotografive, ku pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk munguan.

Image
Tuna
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat