Sean Penn dhe e dashura e tij e re, Olga Korotyayeva shijojnë pushimet romantike në Itali

Bota e Yjeve

Sean Penn dhe e dashura e tij e re, Olga Korotyayeva shijojnë pushimet romantike në Itali

Më: 8 qershor 2023 Në ora: 23:04
Sean Penn dhe e dashura e tij e re, Olga Korotyayeva

Sean Penn dhe e dashura e tij e re, Olga Korotyayeva, u panë duke u dukur gjatë arratisjes së tyre romantike italiane.

Në fotot e bëra të mërkurën, aktori i “I Am Sam”, 62 vjeç, u kap duke mbështjellë krahët rreth aktores së “Blast”, 43-vjeçare, teksa ata ndanin një puthje në buzë.

Në një foto tjetër, Korotyayeva vendosi dorën e saj në të pasmet e Pennit ndërsa ata ecnin nëpër rrugët e Romës gjatë pazareve të tyre në “Bulgari” dhe “Tiffany & Co”.

Image
Sean Penn dhe e dashura e tij e re, Olga Korotyayeva

Penn u pa i veshur me një bluzë të zezë, xhinse, një kapele bejsbolli dhe atlete të bardha.

Aktorja ukrainase kishte veshur xhinse me bluzë dhe atlete të bardha.

Pushimet italiane të çiftit vijnë më shumë se një javë pasi ata u panë duke kaluar kohë së bashku gjatë fundjavës së Ditës së Përkujtimit në Malibu, Kaliforni.

Romanca e re e Penn vjen gati dy vjet pasi ish-bashkëshortja e tij Leila George bëri kërkesë për divorc pas një viti martesë.

Image
Sean Penn dhe e dashura e tij e re, Olga Korotyayeva

Fituesi i “Oscarit” foli më parë se ai ishte fajtori për prishjen e martesës së tij të tretë.

Megjithëse ylli i “Fast Times at Ridgemont High” pohoi se ai kurrë nuk ishte jobesnik ndaj aktores australiane, 31 vjeç, ose “ndonjë nga ato të dukshme”, ai pranoi se para marrëdhënies së tyre vendosi gjëra të tjera – si alkooli.

Po atë muaj, divorci i George dhe Penn u finalizua.

Penn ishte gjithashtu i martuar me Madonan nga 1985 deri në 1989 dhe me Robin Wright nga 1996 deri në 2010. Ai dhe Wright, 57 vjeç, kanë dy fëmijë: vajzën Dylan, 32 dhe djalin Hopper , 29 vjeç.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat