Pak para lindjes – Rihanna shfaqet e veshur me plot stil në Santa Monica

Bota e Yjeve

Pak para lindjes – Rihanna shfaqet e veshur me plot stil në Santa Monica

Më: 10 qershor 2023 Në ora: 21:05
Rihanna

Rihanna doli për një darkë të premten në Santa Monica.

Këngëtarja e famshme, 35 vjeçe, tregoi stilin me një pallto me stampime prej lëkure gjarpi dhe një fustan sportiv me kapelë.

Ajo mori vëmendje me ansamblin e veçantë, ndërsa shkoi në restorantin e preferuar – Giorgio Baldi.

Image
Rihanna

Artistja – e cila është vetëm disa javë larg pritjes së fëmijës së dytë me ASAP Rocky – po mbante edhe një çantë Louis Vuitton.

Me kapelën gri në kokë, ylli nga Barbados mbuloi pjesën më të madhe të flokëve, por shfaqi një pamje mahnitëse të grimit të kompletuar me buzë të kuqe.

Image
Rihanna

Rihanna dhe ASAP mirëpritën një djalë gjatë vitit të kaluar dhe aktualisht janë në pritje të fëmijës së dytë.

Krijuesja e hitit “Umbrella” njoftoi shtatzëninë e dytë gjatë performancës në “Super Bowl 2023”.

Ajo u rikthye me një performancë pas disa vitesh mungese në skenë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat