Sara Hoxha publikon prapaskenat e klipit të ri të Ledri Vulës të realizuar në Itali

Bota e Yjeve

Sara Hoxha publikon prapaskenat e klipit të ri të Ledri Vulës të realizuar në Itali

Më: 1 korrik 2023 Në ora: 16:16
Sara Hoxha dhe Ledri Vula

Ledri Vula ditën e djeshme (e premte) ka publikuar këngën e re të titulluar “Gjendja”.

Në këtë projekt protagoniste është partnerja e tij, Sara Hoxha, me të cilën po ashtu kanë ndarë një histori të bukur dashurie.

Videoklipi i kësaj kënge ndërkaq u realizua në Portofino të Italisë në skena mjaft të nxehta me njëri-tjetrin.

Image
Sara Hoxha dhe Ledri Vula

Çifti vijnë me një paraqitje atraktive në klip duke bërë që të komplimentohen mjaft shumë për këtë pjesë.

Ky projekt ndërkaq akoma pa u bërë 24 orë ka kaluar shifrën e gjysmë milion klikime në YouTube.

Image
Sara Hoxha dhe Ledri Vula

Dyshja janë bashkë që disa vite dhe tani kanë bashkë një vajzë të vogël, Poem Blu.

Ledri po vazhdon angazhimet në muzikë, gjersa Sara u njoftua se do të jetë pjesë e filmit “Në kuadër të dashurisë”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat