Ana Kabashi me ndryshim në dukje, prezanton modelin e ri të flokëve

Bota e Yjeve

Ana Kabashi me ndryshim në dukje, prezanton modelin e ri të flokëve

Më: 12 shtator 2023 Në ora: 06:29
Ana Kabashi

Krahas të qenit aktive me materiale muzikore, Ana Kabashi merr vëmendjen e faqeve rozë edhe me dukjen e saj.

Më shumë se 210 mijë fansa e ndjekin profilin e saj në Instagram dhe me kërshëri i presin postimet e reja.

Këngëtarja këto ditë ka vendosur të bëjë një ndryshim në dukjen e saj dhe këtë e ka prezantuar para fansave.

Image
Ana Kabashi

Në publikimet e reja, ajo shfaqet me flokë të shkurta, me një fund të shkurtër, çizme të gjata dhe bluzë pa krahë të shkurtë duke theksuar vijën trupore.

“Vallah” është titulli i realizimit më të fundit muzikor të Anës që është lansuar në muajin korrik.

Image
Ana Kabashi
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat