Me imazhe provokuese para pasqyrës, Morena Taraku shfaqet në super formë

Bota e Yjeve

Me imazhe provokuese para pasqyrës, Morena Taraku shfaqet në super formë

Më: 21 shtator 2023 Në ora: 13:17
Morena Taraku

Morena Taraku mbetet ndër vajzat më të komentuara të showbizz-it shqiptar.

Ish-Missi është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale dhe aty sjell imazhe nga më të ndryshmet që nuk kalojnë pa vëmendje.

Edhe së fundmi, Morena ka pozuar para pasqyrës për disa foto mjaft atraktive, teksa vuri në pah linjat joshëse të trupit.

Image
Morena Taraku

Teksa dukej në formë të mrekullueshme, 30-vjeçarja pozoi e veshur me një bluzë të shkurtër të bardhë që ishte e hapur në pjesën e shpinës.

Pjesa e sipër e veshjes u kompletua me një palë xhinse dhe atletet të bardha, ndërsa flokët i la natyrale të lëshuara sipër.

Image
Morena Taraku

Ndërkohë, kujtojmë që Morena prej vitesh pasionin e saj për muzikën e ka treguar duke sjell herë pas here këngë të reja.

Pak javë më parë, bukuroshja solli një bashkëpunim të ri me artistin e njohur, Skerdi “Mall”.

Image
Morena Taraku

Kënga u prit mirë dhe deri më tani ka grumbulluar afro dy milionë klikime në kanalin zyrtar të Skerdit në YouTube. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat