Emina Çunmulaj shkëlqen në jurinë e “Miss USA”

Bota e Yjeve

Emina Çunmulaj shkëlqen në jurinë e “Miss USA”

Më: 29 shtator 2023 Në ora: 23:50
Emina Çunmulaj

Bukuroshja e famshme shqiptare, Emina Çunmulaj është njëra nga fytyrat e dashura televizive.

Modelja me prejardhje nga Mali I Zi tash e një kohë jeton dhe vepron në Amerikë, ku është e martuar dhe ka tri vajza.

Para pak ditësh, modelja është bërë pjesë e kompeticionit të bukurisë në Amerikë “Miss USA 2023, duke qenë anëtare e jurisë.

Image
Emina Çunmulaj

Ajo u paraqit mahnitëse në një set fotografish e cila i postoi në Instagram.

Me një fustan të gjatë, pa lidhëse e pa mëngë, i detajuar në pjesën e përparme me disa lule te mëdha, shfaq trupin elegant të modeles.

Image
Emina Çunmulaj

“Jam shumë i emocionuar që do të jem në juri në @missusa! Shikojeni drejtpërdrejt sonte në @thecw në orën 20:00.

Kaq shumë gra të bukura dhe të arrira për të zgjedhur… kjo do të jetë e vështirë.

Kush mendoni se do ta marrë titullin Miss USA?”- ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografive të saj.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat