Rina Balaj duket provokuese në pozat e reja në bikini rozë

Bota e Yjeve

Rina Balaj duket provokuese në pozat e reja në bikini rozë

Më: 30 shtator 2023 Në ora: 22:35
Rina Balaj

Artistja simpatike shumë e dashur nga shqiptarët, Rina Balaj, është njëri prej emrave më të komentuar të estradës.

Bukuroshja kohëve të fundit ka mahnitur fansat me postimet e saj në rrjete sociale.

Reperja në setin e fotografive që sapo publikoi në Instagram, u shfaq shumë joshëse e tejet simpatike.

Image
Rina Balaj

Me një bikini dypjesësh ngjyrë rozë, me një material vezullues, Rina tregoi linjat perfekte të trupit.

Ajo mban në dorë një shishe shampanjë në një pishinë, ku shihet përmes fotografive në InstaStory, që është nën shoqërinë e motrës së saj Rudinës.

Image
Rina Balaj

Artistja u “godit” me shumë komente pozitive, e shumë dashuri nga fansat e saj.

Kujtojmë që artistja së fundi erdhi me një bashkëpunim me Capital T dhe EAZ, me titullin “Dirty Move”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat