Tuna shfaqet tërheqëse në imazhet e fundit, vë në pah trupin transparent

Bota e Yjeve

Tuna shfaqet tërheqëse në imazhet e fundit, vë në pah trupin transparent

Më: 4 tetor 2023 Në ora: 21:22
Tuna

Artistja e njohur nga Shkupi, Altuna Sejdiu-Tuna ka marrë gjithë vëmendjen me fotot e reja.

Tuna ka ndarë me fansat e saj, disa fotografi ku po duket tejet seksi.

E veshur me një fustan të shkurtë dypjesësh, Tuna po duket mjaft tërhqëse.

Image
Tuna

Kujtojmë se kënga e fundit e Tunës mban titullin ‘Qa bane’ dhe numëron 2.3 milion klikime në kanalin You Tube.

Image
Tuna
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat