Georgina Rodriguez sjell imazhe romantike në krahët e Cristiano Ronaldos nga avioni privat

Bota e Yjeve

Georgina Rodriguez sjell imazhe romantike në krahët e Cristiano Ronaldos nga avioni privat

Më: 12 nëntor 2023 Në ora: 19:17
Georgina Rodriguez

Georgina Rodriguez është cilësuar “hyjnore” nga fansat pas postimit të saj të fundit në rrjetet sociale.

Modelja u pa e afërt me të dashurin Cristiano Ronaldo teksa pushonin në një avion privat.

Ronaldo ishte ende në kostumin e tij të Al-Nassr pasi luajti në Ligën Pro të Arabisë Saudite më herët të shtunën.

Georgina postoi një seri fotografish nga fluturimi i tyre në Instagram pas lojës.

Në foto, ajo mund të shihet duke u relaksuar në avion. Çiftit iu bashkuan në fluturim fëmijët e tyre, të cilët u panë në imazhe të lezetshme të shtuara nga Georgina.

Image
Georgina Rodriguez

Fotot përfshinin një në ashensor ndërsa influencerja pozonte për një ‘selfie’ në pasqyrë me valixhen e saj.

Fansat e saj mbetën të mahnitur të cilët e komplimentuan në seksionin e komenteve.

Image
Georgina Rodriguez

Georgina, e cila ka 52.9 milionë ndjekës në Instagram, nuk është e panjohur për imazhet provokuese me ngarkimet e saj në rrjetet sociale.

Postimi i së shtunës erdhi pasi Ronaldo shënoi në një fitore 3-1 për Al-Nassr jashtë në Al-Wehda.

Image
Georgina Rodriguez dhe Ronaldo

Fitorja e zgjeron serinë e pamposhtur të klubit në 11 dhe i mban ata të dytin në Ligën Pro Saudite pas Al-Hilal.

Ronaldo është në formë të mirë këtë sezon, duke shënuar 16 gola në 17 paraqitje në të gjitha garat për gjigantët sauditë. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat