Megan Fox ekspozon dekoltenë joshëse në një fustan të bardhë

Bota e Yjeve

Megan Fox ekspozon dekoltenë joshëse në një fustan të bardhë

Më: 18 nëntor 2023 Në ora: 17:08
Megan Fox

Megan Fox ndau një set fotografish të reja seksi me 21.6 milionë ndjekësit e saj, në Instagram

Bukuroshja 37-vjeçare ngarkoi shumë fotografi dhe një video nga mbrëmja e kaluar në festën e “GQ’s Man Of The Year”.

Autorja e librit me poezi modeloi një fustan të zhytur, të bardhë, me gjoksin e saj pothuajse jashtë nga fustani, shkruan DailyMail.

Image
Megan Fox

Ajo shkroi në mbishkrim: ”Një vampir në ‘Mugler”.

Beli i saj i hollë u theksua në copën e përshtatur në mënyrë të përsosur, e cila i nxirrte në pah këmbët e saj të tonifikuara.

Image
Megan Fox

Prerja e shkëlqyeshme e Meganit me ngjyrë të kuqe, ishte e rregulluar në një pjesë qendrore me valëzime të buta dhe majat e hapura.

Duke mos lënë asnjë detaj të zbuluar, aktorja ka treguar një manikyr të gjatë me bazë nudo dhe majat e kuqe, me pika të bardha.

Image
Megan Fox

Fotografitë magjepsëse shfaqën nënën e tre fëmijëve duke bërë prekjet e fundit në prezantimin e saj përpara se të dilte jashtë.

Një tjetër fotografi e tregoi atë duke ecur në një tapet të kuq, ndërsa tërhoqi vëmendjen me një palë taka të larta të hapura dhe të qarta. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat