Princesha e Uellsit theu monotoninë e zymtë të vjeshtës me një ngjyrë mbretërore të ndritshme

Bota e Yjeve

Princesha e Uellsit theu monotoninë e zymtë të vjeshtës me një ngjyrë mbretërore të ndritshme

Më: 18 nëntor 2023 Në ora: 20:18
Kate Middleton

Kostumet janë kthyer në një trend total në botën e modës

Prej kohësh janë konsideruar si një pjesë bazë e gardërobës pikërisht për funksionalitetin e tyre.

Kjo është arsyeja pse çdo dollap duhet të ketë të paktën një kostum të mirë.

E njohur për stilin e saj të jashtëzakonshëm që frymëzon shumë zonja, Kate Middleton konsiderohet një ikonë e vërtetë e modës.

Një gardërobë elegante që thekson bukurinë dhe figurën e saj natyrale është gjithmonë zgjedhja e princeshës.

Ajo shpesh zgjedh pjesë klasike dhe veshje cilësore të përshtatura mirë. Kudo që shkon apo shfaqet, Princesha e Uellsit tërheq vëmendjen.

Ajo mori pjesë në Simpoziumin Kombëtar Shaping Us Symposium në Londër (ku më vonë mbajti një fjalim kryesor), e veshur me kostumin e saj të mrekullueshëm të vjeshtës.

Ajo kishte veshur një kostum “ngjyrë mbretërore” si simbol i pasurisë dhe prestigjit. Kombinimi i një xhakete vjollce me dy krahë dhe pantallona të ngushtë dukej tek ajo e sofistikuar dhe me klas.

Ajo e kombinoi me pako kamoshi dhe vathë shumë të mrekullueshëm me diamant dhe safir. Kate i stiloi flokët me onde dhe grimi i saj ishte si gjithmonë diskret.

Image
Kate Middleton
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat