Kylie Jenner tregon linjat perfekte me veshje sportive në palestrën e saj

Bota e Yjeve

Kylie Jenner tregon linjat perfekte me veshje sportive në palestrën e saj

Më: 18 nëntor 2023 Në ora: 23:16
Kylie Jenner

Kylie Jenner e shtoi nxehtësinë gjatë një seance stërvitore teksa ndau disa foto të mrekullueshme nga ajo në Instagram të premten.

Manjatja e grimit 26 vjeçe, postoi fotografi veshur me një kostum të ngushtë, teksa ishte ulur në një stol stërvitor në palestrën e saj personale.

Bukuroshja me flokë të errët pozonte, ndërsa kishte veshur sytjena sportive elegante të zeza dhe dollakë të ngjashëm, shkruan DailyMail.

Image
Kylie Jenner

Në një foto tjetër të shpërndarë në InstaStory, Kylie dukej e pabesueshme me një fustan të zi pa rripa teksa pozonte para një pasqyre.

Një tjetër foto e bëri sipërmarrësen e re të shkëlqejë, teksa modelonte një minifustan me vija në oborrin e shtëpisë së saj.

Image
Kylie Jenner

Me një kopertinë të hitit klasik të viteve 60-ta “Crimson and Clover” duke luajtur në sfond, bukuroshja me flokë “korbi” është paraqitur e mahnitshme në sediljen e shoferit të një makine dhe në një dhomë ndenjeje të ndriçuar nga dielli.

Postimi vjen pasi Kylie bëri mjaft shfaqje me një veshje të ngjashme nga linja e saj e re e modës “Khy”, të cilën e lansoi javën e kaluar.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat