Kendall Jenner pozon pa bluzë, në një fushatë për Calvin Klein

Bota e Yjeve

Kendall Jenner pozon pa bluzë, në një fushatë për Calvin Klein

Më: 21 nëntor 2023 Në ora: 09:43
Kendall Jenner

Ajo është padyshim një nga yjet më modeste të Kardashianëve.

Megjithatë, Kendall Jenner i tronditi të gjithë të hënën, teksa zbuloi një fushatë shumë ‘të egër’ për Calvin Klein duke modeluar pa bluzë.

Modelja 28-vjeçare ka realizuar një sërë pozash të zjarrta me të brendshme që i ‘kanë ndezur’ fansat dhe ndjekësit e saj, shkruan DailyMail.

Image
Kendall Jenner

Llogaria zyrtare e Calvin Klein në Instagram ndau gjithashtu një video që tregonte Kendall duke lëvizur me një komplet të zi, dy pjesë të të brendshmeve me mbishkrimin: “Këtu për një moment pritjeje”.

Kendall kishte veshur të brendshmet “Sheer Marquisette”, të cilësuara si delikate dhe të rafinuara për pushime.

Image
Kendall Jenner

Kendall luajti në fushatën e saj të parë për Calvin Klein në vitin 2015 dhe partneriteti i tyre duket se është ende i fortë.

Duke folur së fundmi për fushatën “Calvins or Nothing”, Kendall i tha “Harper’s BAZAAR Australia”: “Më pëlqen që fushata e re e Calvin Klein ka të bëjë vetëm me besimin dhe sensualitetin dhe mendoj se imazhet pasqyrojnë pikërisht këtë.”

Image
Kendall Jenner

Duke shtuar: “Për mua, vetëbesimi ka të bëjë me të ndihesh mirë dhe të besosh në vetvete.”

Duke folur për atë se çfarë do të thotë sensualiteti për të, ajo shpjegoi se gjithçka ka të bëjë me të qenit në harmoni me shqisat tuaja dhe të krijoni art dhe imazhe që janë të këndshme për syrin.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat