Camila Cabello shfaq figurën e saj tërheqëse në një pulovër dhe të brendshme të zeza

Bota e Yjeve

Camila Cabello shfaq figurën e saj tërheqëse në një pulovër dhe të brendshme të zeza

Më: 22 nëntor 2023 Në ora: 08:51
Camila Cabello

Camila Cabello i bëri një ndryshim të ri seksi motit të ftohtë, teksa hyri në Instagram të martën.

Këngëtarja e “Senorita”, 26 vjeçe, shfaqi barkun e saj seksi me një triko ngjyrë rozë të prerë, teksa pozonte për fotografitë e mrekullueshme.

Ajo hodhi një vështrim joshës drejt kamerës teksa shtriu në mënyrë elegante krahët dhe nxori këmbët e saj, të mbështjella me geta të zeza gjysmë të tejdukshme, shkruan DailyMail.

Image
Camila Cabello

Flokët e zeza të Camilas ishin të lëshuara në mënyrë natyrale, së bashku me një prekje të lehtë grimi në fytyrën e saj.

Këngëtarja, e cila kohët e fundit ishte në Londër, i dha kamerës një puthje në njërën nga fotot, ndërsa grumbullonte fijet e saj të trasha në një tjetër.

Një fjongo delikate rozë varej në qafën e pulovrës së saj.

Camila e ka mbishkrimin e postimit me një emoji me zemër të kuqe të goditur nga një shigjetë.

Image
Camila Cabello

Më vonë atë ditë Camila ndau një selfie gazmore me kolegen e saj këngëtare Olivia Rodrigo.

Dyshja dukej se po bënin një pozë në pasqyrë, ndërsa Camila kaloi gishtat nëpër flokë dhe kishte veshur një gjerdan me zinxhir argjendi me një fustan të zi.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat