Elle Macpherson zbukuron kopertinën e “Harper’s Bazaar Spain” dhe pranon: Kurrë nuk kam dashur të bëhem modele

Bota e Yjeve

Elle Macpherson zbukuron kopertinën e “Harper’s Bazaar Spain” dhe pranon: Kurrë nuk kam dashur të bëhem modele

Më: 24 nëntor 2023 Në ora: 20:21
Elle Macpherson

Elle Macpherson dukej e pabesueshme teksa zbukuronte kopertinën e dhjetorit të “Harper’s Bazaar Spain”, e veshur me një triko të prerë dhe pantallona të shkurta.

Supermodelja, 59 vjeçe, vendosi këmbët e saj të gjata përpara dhe në qendër, teksa shfaqte figurën e saj të famshme me veshje të shkëlqyera trupore.

Elle rrëshqiti në një palë pantallona seksi dhe stileto të kuqe kadifeje, të cilat i bashkoi me një pulovër gri me gëzof, shkruan DailyMail.

Për një tjetër pozë drithëruese, modelja, e cila është çmimi “Bazaar Women Beauty Entrepreneur of the Year 2023”, shfaqi fizikun e saj fenomenal me rroba banje.

Duke folur për publikimin, Elle pranoi: “Nuk kam dashur kurrë të bëhem modele” dhe ka rrëfyer se e urren përvojën e saj të parë të ecjes në një pistë.

Ajo kujtoi: “Herën e parë që eca në pistë isha shtatë vjeçe dhe e bëra me tezen time, e cila ishte modele. E urreja.”

“Unë kurrë nuk kam dashur të bëhem modele, kam dashur të studioj drejtësi dhe të kem një punë të qëndrueshme me të cilën të kisha të ardhura të mjaftueshme që do të më lejonin të rritesha.”

Superylli tregoi se si fëmijë besonte se për shkak të gjatësisë e saj, fizikut të saj atletik dhe shpatullave të gjera nuk do të ishte një modele e suksesshme.

Image
Elle Macpherson
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat