Emily Ratajkowski pozon me bikini blu për të shpallur shitjen e “Black Friday” të Inamorata

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski pozon me bikini blu për të shpallur shitjen e “Black Friday” të Inamorata

Më: 25 nëntor 2023 Në ora: 20:27
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski dukej sensacionale teksa promovoi linjën e saj të bikinit të premten në mëngjes.

Influencuesja, 32 vjeçe, po shtynte shitjen e “Black Friday” për markën e saj Inamorata, pasi ajo shihej në disa imazhe të reja të postuara në Instagram.

Vajza e kopertinës së “Vogue” shfaqi asetet e saj teksa modelonte një bikini blu të errët që e shfaqte maksimalisht figurën e saj seksi. Emily u pa edhe me rroba banje të kuqe dy pjesë, shkruan DailyMail.

Inamorata është një markë e dizajnuar nga Ratajkowski që u lançua si një linjë rroba banje në vitin 2017.

Këto imazhe të reja u shpërndanë menjëherë pasi ajo u pa duke u puthur me Stephane Bak.

Modelja dukej mahnitëse me flokët e saj brune të stiluara, së bashku me grim të zjarrtë e shkëlqyeshëm të syve.

Emily lançoi linjën e saj të bikinit në vitin 2017 me shoqen e saj Kat Mendenhall dhe ka nxjerrë një sërë rroba banje në modë në vitet që pasuan.

“Unë mendoj se gruaja Inamorata është gruaja që do të veshë sytjena për të shëtitur qenin e saj dhe as të mendojë për këtë. Ajo është e sigurt dhe nuk i intereson se çfarë mendon dikush”, tha Emily në një pyetje dhe përgjigje të postuar në faqen e internetit të markës së saj.

Image
Emily Ratajkowski
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat