Vesa shfaqet atraktive në imazhet e reja pas daljes nga Big Brother VIP Kosova 2

Bota e Yjeve

Vesa shfaqet atraktive në imazhet e reja pas daljes nga Big Brother VIP Kosova 2

Më: 28 nëntor 2023 Në ora: 23:24
Vesa

Vesa Vllasaliu ishte banorja e fundit e eliminuar nga edicioni i dytë i Big Brother VIP Kosova.

Pas daljes nga shtëpia e famshme, ajo tashmë ka nisur të ambientohet dhe të iu rikthehet angazhimeve.

Vesa është bërë gjithashtu aktive në rrjetet sociale kur hyrja e saj në BBVK ka ndikuar në rritjen e ndjekësve dhe vetëm në Instagram ajo tashmë numëron mbi 135 mijë të tillë.

Image
Vesa

Dhe së fundmi Vesa ka sjellur disa imazhe të reja, teksa duket tejet elegante e veshur në një fustan të gjatë të zi.

Teksa ajo shkëlqeu me paraqitjen atraktive, të shumta ishin komentet e admiruesve të saj.

Image
Vesa

Ndryshe, kujtojmë që Vesa me një postim të gjatë kishte reaguar pas eliminimit nga gara për çmimin e madh të BBVK.

Mes tjerash ajo tha se me largimin e saj populli kishte zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat