Ana Kabashi ngacmon imagjinatën me pozat e reja

Bota e Yjeve

Ana Kabashi ngacmon imagjinatën me pozat e reja

Më: 6 dhjetor 2023 Në ora: 06:37
Ana Kabashi

Këngëtarja e njohur Ana Kabashi është tejet aktive ne mediat sociale.

Ajo disa orë me parë ka publikuar disa foto ku shihet tejet tërheqëse rrugëve të Tiranës.

Por nuk mjaftoi me kaq këngëtarja kishte shkruar edhe një frazë ku ndjekësit e komplimentuan me atë se çka ishte shprehur.

Image
Ana Kabashi

I vetmi person tek i cili mbështetet gjithmonë është vetvetja!!! Pra, trajtojeni veten ashtu siç dëshironi që të tjerët t’ju trajtojnë, mos e humbni veten! Jeni ju dhe i gjithë universi në anën tuaj, tregoni dashuri për veten tuaj çdo ditë” tha Kabashi.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat