Bora Zemani bën ndryshimin drastik në pamje, ja si duket moderatorja

Bota e Yjeve

Bora Zemani bën ndryshimin drastik në pamje, ja si duket moderatorja

Më: 8 shkurt 2024 Në ora: 20:34
Bora Zemani

Moderatorja Bora Zemani iu ka bashkuar trendit më të ri të ngjyrës vishnje.

Ditën e sotme ajo ka pësuar një ndryshim drastik në pamje, duke i lyer lokët me këtë ngjyrë dhe duket sërish kaq bukur.

Bora ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa foto me flokët e lyera, ndërsa fansave iu ka pëlqyer ndryshimi që ajo ka bërë.

Megjithëse nuk munguan as ata që menduan se moderatorja ka kopjuar këngëtaren shqiptare me famë botërore, Dua Lipa.

Image
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat