Kourtney Kardashian magjeps në të kuqe, në fotografitë e fundit në Instagram

Bota e Yjeve

Kourtney Kardashian magjeps në të kuqe, në fotografitë e fundit në Instagram

Më: 17 shkurt 2024 Në ora: 21:34
Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian tregoi figurën e saj të famshme me një set fotografish të mrekullueshme, të premten.

Ylli 44-vjeçare, e cila zbriti në Australi për të kapur koncertet Blink-182 të bashkëshortit Travis Barker, shkoi në Instagram për të ndarë fotografitë në një fustan të guximshëm të kuq, ndërsa admironte dhuratën me trëndafila të kuq të Travis, për Ditën e Shën Valentinit.

Dukej sikur kishte dalë nga pista, bukuroshja mahniti me fustanin e ngushtë me mëngë të gjata dhe mëngë me gëzof, shkruan DailyMail.

Image
Kourtney Kardashian

Ajo pozoi si një profesioniste, me duart e vendosura me delikatesë nën mjekër, ndërsa ishte mbështetur me hijeshi pranë vazos gjigante që mbante lulet e mrekullueshme.

Lulet janë padyshim të preferuarat e Kourtney, pasi Travis përdori qindra prej tyre në një shfaqje madhështore kur i propozoi themelueses të “POOSH” në 2022.

Postimi vjen një ditë pasi Kourtney i tha burrit të saj se ishte ‘e fiksuar’ pas tij pasi ai e nderoi atë për ditën e Shën Valentinit në Instagram.

Ajo shkoi në InstaStory për të ripostuar një nga fotografitë nga postimi i rockerit 48-vjeçar, ku shihet duke u hedhur në krahët e tij, me një bikini bardh e zi.

“E fiksuar pas teje”, shkroi Kourtney mbi imazhin, duke shtuar një emoji me zemër të kuqe.

Image
Kourtney Kardashian
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat