Efi Dhedhes shqetësohet nga telefonata të panjohura

Bota e Yjeve

Efi Dhedhes shqetësohet nga telefonata të panjohura

Më: 18 shkurt 2024 Në ora: 12:36
Efi Dhedhes

Mëngjesi i Efi Dhedhes, duket se nuk ka qenë edhe aq i këndshëm, pasi ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një shqetësim personal që e ka trazuar gjatë ditës.

Në një InstaStory të postuar së fundmi, Efi zbuloi se ka pranuar disa telefonata nga numra të panjohur që e kanë ndërprerë gjumin dhe i kanë shkaktuar shumë bezdi.

E nevrikosur Efi shprehu papërgjegjshmërinë dhe mungesën e privatësisë që ajo ka përjetuar.

Image
Postimi i Efi Dhedhes

Ajo shkroi: “Sot më doli gjumi na numra të panjohur dhe më kanë prishur terezinë e gjithë ditës. Unë nuk i kuptoj njerëzit si ju! Unë nuk kuptoj çfarë kënaqësie keni të shqetësoni njerëz të cilët as s’ju njohin as nuk duan t’ju njohin!”

Ish-banorja e BBVA 2 vazhdoi të shprehë pakënaqësinë e saj ndaj kësaj situate, duke e quajtur situatën të pakuptimtë.

“Si mendoni të nxjerr numrat që më kanë telefonuar të shoh a ndjeni ndonjë kënaqësi kur ju marrin njerëz që nuk njifni?!” – duke lënë të hapur mundësinë që të bëjë publike numrat e atyre që e bezdisin.

Shkrimi përfundon me një shprehje të fortë të ndjenjave nga Efi Dhedhe, i cili pasqyron jo vetëm mërzitjen e momentit, por gjithashtu dhe një ndjenjë më të thellë të shkeljes së privatësisë që ajo dhe shumë persona të tjerë përjetojnë në epokën e mediave sociale dhe komunikimit të lirë.

Ajo i quan ata “Njerëz të shpifur”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat