Marina Vjollca mahnit me pamjen në Milano Fashion Week

Bota e Yjeve

Marina Vjollca mahnit me pamjen në Milano Fashion Week

Më: 24 shkurt 2024 Në ora: 20:46
Marina Vjollca

Marina Vjollca mahnit me pamjen në Milano Fashion Week.

Marina Vjollca gjithmonë merr vëmendjen me paraqitjet e saja në rrjetet sociale dhe në televizion.

Së fundmi, ajo ka udhëtuar drejt Milanos, ku edhe do të jetë e pranishme për javën e modës në këtë qytet.

Image
Marina Vjollca

Në disa foto që ka ndarë në instagramin e saj, ajo duket një yll e veshur gjithë stil.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat