Emma Roberts tregon shpinën me një fustan joshës

Bota e Yjeve

Emma Roberts tregon shpinën me një fustan joshës

Më: 27 shkurt 2024 Në ora: 06:34
Emma Roberts

Emma Roberts zhveshi tërë shpinën, teksa merrte pjesë në ceremoninë e 39-të të “Independent Spirit Awards”, e cila u mbajt të dielën në skelën e Santa Monica.

Aktorja 33-vjeçare e “Madame Web” veshi një fustan të zi seksi ‘Valentino’ dhe taka të larta të zgjedhura nga dyshja e stilit Brit + Kara Elkin.

Roberts, e cila kishte aksesorë me vathë dhe unazë “Cartier”, i ka dredhur flokët e saj të gjatë prej liri nga parukierja Lisa Satorn.

Image
Emma Roberts

Grimi i saj ishte delikat me vetulla dhe qerpikë të theksuar dhe buzë ngjyrë rozë të çelët.

Emma ishte thjesht një e ftuar në ceremoninë e transmetuar në YouTube në bregdet, pasi asnjë nga projektet e saj nuk u nominua për ndonjë çmim.

Image
Emma Roberts

Sapo hyri në tendë, Roberts pozoi për një fotografi me yllin e fiksionit amerikan, Jeffrey Wright, i cili u nominua në kategorinë neutrale nga gjinia e performancës më të mirë kryesore.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat