Beyonce tregon gjoksin me një kostum elegant, për kopertinën e revistës “W”

Bota e Yjeve

Beyonce tregon gjoksin me një kostum elegant, për kopertinën e revistës “W”

Më: 6 prill 2024 Në ora: 19:04
Beyonce

Beyonce u pa në imazhe të reja mahnitëse për edicionin dixhital të revistës “W” të premten në mëngjes.

Këngëtarja e lindur në Teksas kishte veshur një kapele ngjyrë bezhë në kopertinë teksa shkruante “Epoka e Re”.

Dhe nëna e tre fëmijëve shtoi një kostum elegant me të njëjtën ngjyrë me disa detaje ngjyrë kafe. Ajo nuk kishte veshur asnjë këmishë apo sytjena për këtë pamje, shkruan DailyMail.

Image
Beyonce

Gruaja e Jay-Z ishte duke u mbajtur në frerët e një kali teksa e shikonte në sy.

Vendasja nga Teksasi po feston albumin e saj ‘country’ “Cowboy Carter”, i cili u publikua një javë më parë.

Image
Beyonce

Ajo dukej më mirë se kurrë në një xhirim mahnitës në natyrë nga fotografja Pamela Hanson.

Për kopertinën e parë, e cila u publikua një javë më parë, Beyonce kishte veshur një pallto të bardhë të zbehtë Alexander McQueen dhe një palë vathë Cartier High Jewelry.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat