Kim Kardashian dhe motra Khloe shfaqin linjat e tyre mahnitëse në bikini, gjatë pushimeve

Bota e Yjeve

Kim Kardashian dhe motra Khloe shfaqin linjat e tyre mahnitëse në bikini, gjatë pushimeve

Më: 6 prill 2024 Në ora: 23:55
Kim Kardashian

Kim dhe Khloé Kardashian dukeshin sensacionale, teksa shfaqnin figurat e tyre të famshme në plazh gjatë pushimeve në Turks dhe Caicos gjatë fundjavës.

Duke shijuar rrezet të diellit, themeluesja 43-vjeçare e “SKIMS” e shfaqi plotësisht figurën e saj fenomenale me një bikini ngjyrë kafe, e cila përputhej me atë të motrës së saj më të vogël, 39 vjeçe.

Të dyja motrat u dukën të qeta, teksa zbrisnin në bregun me rërë të bardhë dhe u futën në ujë, shkruan DailyMail.

Image
Khloé Kardashian

Kim i mbajti aksesorët e saj në minimum, përveç një gjerdani kryq të shtruar mbi një gjerdan tjetër ari dhe një kyçin e këmbës.

Në një moment, nëna e katër fëmijëve rrëshqiti mbi një kapele të zezë kauboj dhe u ul në rërë pranë Khloé.

Image
Kim dhe Khloé Kardashian

Nga ana tjetër, Khloe tregoi një manikyr me nuancë qumështi, të rrumbullakosur, që ishte dukshëm më i shkurtë se thonjtë e saj të zakonshëm super të gjatë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat