Kylie Jenner shfaq ndjenjën e saj shumë të mprehtë të modës, në një ansambël të ngushtë

Bota e Yjeve

Kylie Jenner shfaq ndjenjën e saj shumë të mprehtë të modës, në një ansambël të ngushtë

Më: 21 maj 2024 Në ora: 23:04
Kylie Jenner

Kylie Jenner shfaqi edhe një herë syrin e saj të mprehtë për stilin, teksa doli në lagjen Woodland Hills të Los Anxhelosit të hënën.

Fashionistja, 26 vjeçe, kishte punuar me një bluzë gri të hijshme, e cila dukej se ishte nga koleksioni i saj i veshjeve, “KHY”.

Pamja jashtë shpatullave shfaqte një mëngë të mbështjellë dhe ngjitej pas figurës së të mahnitshme, shkruan DailyMail.

Image
Kylie Jenner

Ajo kishte gjithashtu pantallona gri të veshura që i shfaqnin format e saj të mrekullueshme.

Flokët e të zinj ishin bërë në mënyrë të shkëlqyeshme në një topuz të ulët pa asnjë fluks të vetëm.

Image
Kylie Jenner

Madje edhe manikyri i saj përputhej me pamjen e saj, ai kishte një nuancë metalike. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat