Një tjetër detaj që konfirmon lidhjen e Mozzikut me Lotina Hazirin

Bota e Yjeve

Një tjetër detaj që konfirmon lidhjen e Mozzikut me Lotina Hazirin

Më: 3 qershor 2024 Në ora: 16:50
Lotina dhe Mozzik

Rap-artisti i njohur, Mozzik, prej disa ditësh po flitet për një lidhje të re dashurie.

Ai u përfol se po shijon një romancë me vajzën e politikanit Lutfi Haziri, prezantuesen Lotina Haziri.

Ndonëse kjo gjë nuk është konfirmuar nga dyshja, ata kanë lënë të kuptohen me disa veprime.

Image
Mozzik

Një tjetër detaj së fundmi ishte se kanë pozuar nga i njëjti vend, për të kompletuar më shumë këto thashetheme.

Kjo duket se është lidhja e parë publike e reperit ferizajas pas ndarjes nga Loredana Zefi.

Image
Lotina

Sidoqoftë, pritet të shihet në vazhdim nëse ata do të zyrtarizojnë me fotografi të përbashkëta.

Mozzik dhe Loredana theksojmë që kanë bashkë një vajzë të quajtur, Hana.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat