Kreatorja 74-vjeçare, Vera Wang mahnit me dukjen e saj tejet rinore

Bota e Yjeve

Kreatorja 74-vjeçare, Vera Wang mahnit me dukjen e saj tejet rinore

Më: 5 qershor 2024 Në ora: 06:22
Vera Wang

Kreatorja e njohur Vera Wang dukej tejet rinore në një darkë të revistës Vogue në qytetin e New York-ut.

Përkundër se është 74-vjeçare, Wang përherë ka habitur fansat me dukjen dhe paraqitjen e saj, shkruan DailyMail.

Kështu ndodhi edhe së fundmi kur mori pjesë një darkë të revistës prestigjioze, kur u paraqit me një fustan të shkurtër që i zbulonin këmbët.

Image
Vera Wang

Ajo gjithashtu kishte veshur edhe një bluzë të bardhë me të cilin kombinoi fustanin e saj të zi.

Nuk ishte larg, kur kreatorja e njohur kishte befasuar të gjithë me disa imazhe me bikini.

Image
Vera Wang

Wang e cila mbush 75 vjet më 27 qershor, njihet për paraqitjet dhe linjat e saj trupore në formë.

Një pjesë e ndjekësve nuk mund ta besojnë për moshën që ajo ka.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat