Kaderi publikon fotografi joshëse nga Greqia, ‘harron’ të veshë riçipeta!

Bota e Yjeve

Kaderi publikon fotografi joshëse nga Greqia, ‘harron’ të veshë riçipeta!

Më: 7 qershor 2024 Në ora: 11:55
Kader Kicaj

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova, Kader Kicaj ka njoftuar se ka filluar pushimet bashkë me Lumbardhin, në Greqi.

Ajo se fundmi ka publikuar disa fotografi pa Lumbardhin.

E rregulluar bukur dhe e veshur me shumë stil, Kaderi po shkëlqen gjatë pushimeve në Greqi.

Image
Kader Kicaj

Ndërsa në disa imazhe shihet se nuk ka veshur fare riçipeta duke bërë që Lumbardhi të ‘shkrihet’ kur ta sheh sa joshëse po duket e dashura e tij.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat