Shalli i lë pak vend imagjinatës, Demi Rose “tërbon” fansat me pozat e fundit

Bota e Yjeve

Shalli i lë pak vend imagjinatës, Demi Rose “tërbon” fansat me pozat e fundit

Më: 8 qershor 2024 Në ora: 17:39
Demi Rose

Demi Rose i la pak imagjinatës në një tjetër postim në Instagram të premten, teksa pozoi vetëm me një një shall koke të tejdukshëm dhe bikini ari.

Modelja 29-vjeçare qeshi teksa emocionoi 20 milionë ndjekësit e saj me fotografitë, të cilat i shkrepi teksa pozonte në një plazh në Ibiza.

Modelja është e njohur për të shfaqur linjat e saj mahnitëse, Demi ka pozuar vetëm me shallin e kuq për të ruajtur modestinë e saj, shkruan DailyMail.

Image
Demi Rose

Demi dukej tejet seksi teksa pozonte e lyer me vaj dhe e ulur në rërë.

Në mbishkrimin e postimit ajo tha: ‘Në habitatin tim natyror’, duke u treguar ndjekësve të saj se po qëndronte sërish në Ibiza, ku kalon shumë nga koha e saj.

Image
Demi Rose
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat