Raye duket sensacionale me një fustan të shkurtë

Bota e Yjeve

Raye duket sensacionale me një fustan të shkurtë

Më: 8 qershor 2024 Në ora: 17:46
Raye

Raye dukej sensacionale me një minifustan të zi, teksa pozoi për një xhirim të zjarrtë për të festuar publikimin e këngës së saj të re, “Genesis”.

Këngëtarja, 26 vjeçe, zbuloi këngën shtatëminutëshe të premten, duke shpjeguar se melodia ishte paraqitur në tre akte që ajo e përshkruan si “një lutje, një lutje dhe një thirrje për ndihmë”.

Është publikimi i saj i parë që nga “My 21st Century Blues” i vitit 2023, i cili fitoi albumin britanik të vitit në “Brit Awards”, shkruan DailyMail.

Image
Raye

Në një xhirim shoqërues, Raye nxirrte magjepsje në një fustan të përqafuar me figura që ngjitej pas linjave të saj të holla.

Ajo gjithashtu pozoi me një fustan në qafë, të cilin e kishte aksesuar me një byzylyk diamanti dhe një gjerdan me perla. 

Image
Raye
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat