Jennifer Lopez ende mban unazën e saj të martesës, mes pretendimeve se divorci me Ben Affleck është afër

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez ende mban unazën e saj të martesës, mes pretendimeve se divorci me Ben Affleck është afër

Më: 9 qershor 2024 Në ora: 15:23
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez ishte ende duke mbajtur unazën e saj të martesës, kur u pa për darkë në Giorgio Baldi në Santa Monica të shtunën.

54-vjeçarja po përjeton një periudhë trazirash personale dhe profesionale, me një turne të sapo anuluar dhe probleme të përfolura martesore me Ben Affleck.

Por, përkundër hamendësimeve të shumta se çifti është në prag të divorcit, Jennifer e mbajti me vendosmëri unazën e tij për daljen e saj të fundit, shkruan DailyMail.

Image
Jennifer Lopez

Ajo veshi një fustan të bardhë të tejdukshëm, ndërsa po shkonte në një restaurant.

Duke nxjerrë në pah çehren e saj të shndritshme me grim, krijuesja e hitit “Jenny From The Block” i kapi flokët e saj përsëri në një bisht.

Image
Jennifer Lopez

Kjo vjen mes pretendimeve që ajo dhe Ben punësuan sekserin Santiago Arana, nga The Agency, për të shitur rezidencën e tyre në Beverly Hills, prej 60 milionë dollarësh, të cilën e blenë vitin e kaluar.

Çifti, të cilët thuhet se kanë jetuar të ndarë prej javësh, e blenë rezidencën pasi vizituan më shumë se 80 prona së bashku për të gjetur shtëpinë perfekte ushtarake për familjen e tyre të përzier.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat