Ilirana shfaqet tërheqëse si kurrë më parë nga Dubai

Bota e Yjeve

Ilirana shfaqet tërheqëse si kurrë më parë nga Dubai

Më: 10 qershor 2024 Në ora: 06:32
Ilirana

Çifti Adri dhe Iliriana që pas daljes nga ‘Big Brother VIP Kosova’ janë të pranishëm në mediat rozë.

Pak ditë me parë çifti kanë treguar se me pushime gjendën në Dubai.

Andaj Iliriana shfaqet e veshur në një fustan të zi dhe e rregulluar në çdo detaj ku duket mjaftë tërheqëse.

Image
Ilirana

Kujtojmë se çifti kanë deklaruar që sezonin e verës e kanë të ngarkuar me evente të ndryshme familjare.

Ajo njihet për humorin e saj.

Image
Ilirana
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat