Vajza e ish-deputetes ‘i vë flakën’ rrjetit, me bikini të zeza dhe kapele kauboj

Bota e Yjeve

Vajza e ish-deputetes ‘i vë flakën’ rrjetit, me bikini të zeza dhe kapele kauboj

Më: 17 qershor 2024 Në ora: 16:30
Ada Deda

Ada Dedën, vajza e ish-deputetes së Partisë Demokratike, Albina Deda është kthyer në modelet më të komentuara të javëve të fundit.

Modelja është mjaft aktive në profilin e “Instagram”-it, ku poston foto provokuese.

Ajo ka ndarë me ndjekësit poza ku shfaqet me bikini të zeza dhe me një kapele kauboj në kokë.

Image
Ada Deda
Image
Ada Deda
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat